Diskuze: TN.cz

Je primárně určena pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru ani společnosti CET 21 provozovatele TV NOVA.

Kniha návštěv

Datum: 22.02.2013

Vložil: kasuk

Titulek: Re: ???

pořád jak jsou nejlepší ale samé chvástaní

Datum: 23.02.2013

Vložil: l

Titulek: Re: ???

nejde tu najít vubec nic..strašný..

Datum: 26.02.2013

Vložil: Luda

Titulek: Re: Re: ???

souhlasím,stránky o ničem a pro nikoho.....

Datum: 30.03.2013

Vložil: Pepik

Titulek: Re: Re: ???

TN cz je největší podvod a lidé si myslí jak jsou dobří BULVÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lidé nevěřte NOVĚ

Datum: 22.02.2013

Vložil: Petah

Titulek: ???

v každých Zprávách odkazujete na stránky TN.cz,ale nenajde se tu nic,nedá se tu dobře orientovat,prostě stránky o ničem

Datum: 22.02.2013

Vložil: Vlastimil MATULA

Titulek: Na mateřské stejné jako na nemocenské

Vedle matek, které marně čekají na peníze pro své děti každý měsíc, jsem se zařadil i já, člověk na nemocenské. Dnes je 22.2.2012 a stejně jako v minulých měsícich nemám z MSSZ Brno - město vyplacenou nemocenskou. Mám odpracováno 42 let bez jediné zameškané hodiny z důvodu nemoci. Nikdy jsem nedlužil, nebyl jsem nikdy trestán ! Musím platit jako všichni plyn, el. proud, vodu, pojistky, jidlo, jízdné apod.
Odpověď z úřadu zní, máme na to 30 dnů dle zákona. Ale ze mzdy je mě 42 let ztrháváno vždy k 15. v měsíci ! Mám rodinu, dcera chodí do střední školy, nikoho to nezajímá ! V bance jsem se díky těmto špatným zákonům dostal do debetu ! Stydím se za tuto vládu, která na naše starosti, které zavinila z vysoka kašle !

Datum: 16.02.2013

Vložil: vasil kraky

Titulek: lololo

to je dobré že slavite už let

Datum: 15.02.2013

Vložil: Výhul

Titulek: Asteroid

Prosím o rychlou odpověd kde a kdy bude ten přenos toho asteroidu?? protože je to tu fakt nepřehledné.

Datum: 15.02.2013

Vložil: Eva

Titulek: kde?

jsem sice blondýna ale já tady nemůžu vůbec nic najít. Ve zprávch jsou stále odkazy na tn.cz ale tady nic není... asteroid taky ne

Datum: 04.03.2013

Vložil: Matyáš Janda

Titulek: Re: kde?

taky bych to rád věděl

Datum: 15.02.2013

Vložil: francesko

Titulek: hej

kde je ten přimi přenos toho asterojdu??

Datum: 15.02.2013

Vložil: eva

Titulek: Re: hej

já bych to taky chtěla vědět

Datum: 15.02.2013

Vložil: Výhul

Titulek: Re: Re: hej

no já taky

Datum: 15.02.2013

Vložil: evika

Titulek: p. fialová

co tam ještě dělá paní fialová po prezidenskych volbach za její neobjektivnost už by měla být pryč

Datum: 15.02.2013

Vložil: krtek

Titulek: Re: p. fialová

nwm

Datum: 14.02.2013

Vložil: Anna

Titulek: Výpočet výplaty podle kalkulačky

Vážení,dnes jsme slyšela odkaz na Váš web,kde si můžu na kalkulačce spočítat svou výplatu-jestli jsme odměňováni přiměřeně vzdělání apod. ,ale bohužel nemohu to najít,děkuji za info.

Datum: 14.02.2013

Vložil: Vašek

Titulek: Na co má pacient nárok

Opravdu máte přehlednou webovou stránku. Vyhledávač mě na vaši upoutávku jaká má práva pacient u lékaře nenavedl, i když jsem tam zadal cokoliv. Pošlete název článku, nebo jak na to? Díky komukoliv.

Datum: 13.02.2013

Vložil: Míša

Titulek: Mluvené titulky

Nevíte náhodou někdo z vás, jak se dají vypnout u ulice mluvené titulky? Kažždý večer někdo v televizi u ulice kecá don seriálu i televizních novin, a nejde to nějak vypnout, předem děkuji za odpověď

Datum: 12.02.2013

Vložil: david

Titulek: kde najdu ti levni byti a pozemky

nemuzu to najid a rad bych se podival

Datum: 12.02.2013

Vložil: Jarmila

Titulek: byty

Také mě zajímá kde najdu ty nabídky bytů co jste měli v upoutávce....nikde jsem to zatím neobjevila.
Díky.

Záznamy: 5041 - 5060 ze 5093
<< 251 | 252 | 253 | 254 | 255 >>

Přidat nový příspěvek